O nás

Plavecký klub DELFÍN zahájil svou činnost v roce 2012. Lekce probíhají v novém čistém prostředí krásného Wellness studia FLOŠNA v Hradci Králové. Organizujeme kurzy plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 3 let a kurzy pro předškoláky od 4 do 6 let bez rodičů. Pořádáme také víkendové pobyty pro celé rodiny a příměstské tábory s výukou plavání adt.

Při výuce plavání se snažíme o individuální přístup, jak k dětem, tak k rodičům. Snažíme se vyhovět jejich potřebám a respektujeme u dětí věkové, povahové i výkonnostní rozdíly. Každé dítě je jiné. Pro nás je důležité, aby se dětem i rodičům na plavání líbilo, splnilo jejich očekávání a odcházeli spokojeni a rádi se vraceli.

Všechny naše instruktorky mají platný certifikát – Instruktor/ka plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku a disponují bohatými zkušenostmi.

Jsme pyšní na velmi čisté prostředí a špičkovou kvalitu vody, které nám poskytuje Wellness studio FLOŠNA, kde kurzy probíhají. Sami dbáme na přísnou hygienu při samotném provozu kurzů. (viz Provozní řád)

Spolupracujeme:

  •  s mateřskými školami, pro které organizujeme buď jednorázové plavecké hodiny se saunováním , nebo celé kurzy plavání
  • s Rodinným centrem POHODA v Hradci Králové v Malšovicích, kam naše maminky s dětmi i tatínky, rády chodí na cvičení, přednášky, nebo využívají pestrý program jednorázových akcí (viz Aktuality)

„Kdo s DELFÍNEM plave rád, ten je s vodou kamarád“